Doprava a platba:

1.   Prepravu zásielok rastlín realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti a to v rámci celej Slovenskej a Českej            republiky za veľmi prijateľné ceny. Táto forma dodania zásielky trvá 24-48 hodín, bez  akýchkoľvek špeciálnych príplatkov.
2.   Preprava zásielok našim zákazníkom do Českej republiky je realizovaná vždy 1x za týždeň. Stanovený deň cez týždeň je streda.
3.   Po dohode je možné rastliny  prepraviť aj vlastnou dopravou a takúto prepravu realizujeme prostredníctvom našich dodávok.              Stanovená tarifná cena za km je 0,50€ s DPH.
4.   Zákazník si však môže zabezpečiť aj vlastnú prepravu, prípadne si tovar prevezme a prepraví sám.

                                       Cena dopravy rastlín prostredníctvom kuriérskej spoločnosti :
Cena dopravy vždy závisí od hmotnosti prepravovaných rastlín. Hmotnosť každej rastliny a teda aj výšku dopravného uvidíte prehľadne počas tvorby Vašej objednávky. Vzhľadom na to,že úzko spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou TOPTRANS, dokážeme expresne prepraviť aj ťažké a mohutné rastliny, za bezkonkurenčne nízke ceny v rámci celej Slovenskej a Českej republiky!

                                                                                     
Prepravu zásielok nerastlinných druhov tovaru (LED grow žiarovky, LED pásiky, LED trubice a pod.) realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti . Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 48 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.

                                                                        

Cena dopravy nerastlinného (balíkového) tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS:
Kuriér  - platba na dobierku pri prevzatí: 4,50€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od jej odoslania)
Kuriér  - platba bankovým prevodom vopred: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 24hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)
Kuriér  - platba kartou online: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 24 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)