Doprava a platba:

1.    Prepravu zásielok rastlín realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TOPTRANS, a to v rámci celej Slovenskej a Českej republiky za veľmi prijateľné ceny. Táto forma dodania zásielky trvá 24-48 hodín, bez  akýchkoľvek špeciálnych príplatkov.

2.   Preprava zásielok našim zákazníkom do Českej republiky je realizovaná priamo z nášho výdajného miesta v Jablunkove českým kuriérom (TOPTRANS), a teda cena dopravy je rovnako nízka ako doprava v rámci Slovenska.

3.   Po dohode je možné rastliny  prepraviť aj vlastnou dopravou a takúto prepravu realizujeme prostredníctvom našich dodávok. Stanovená tarifná cena za km je 0,39€ s DPH.

4.   Zákazník si však môže zabezpečiť aj vlastnú prepravu, prípadne si tovar prevezme a prepraví sám.

Cena dopravy rastlín prostredníctvom kuriérskej spoločnosti TOPTRANS:

     Cena dopravy vždy závisí od hmotnosti prepravovaných rastlín. Hmotnosť každej rastliny a teda aj výšku dopravného uvidíte prehľadne počas tvorby Vašej objednávky. Vzhľadom na to,že úzko spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou TOPTRANS, dokážeme expresne prepraviť aj ťažké a mohutné rastliny, za bezkonkurenčne nízke ceny v rámci celej Slovenskej a Českej republiky!