Kategórie
Špeciálna ponuka

Doprava a platba

  1. Prepravu zásielok rastlín realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti  a  a to v rámci celej Slovenskej a Českej republiky za veľmi prijateľné ceny. Táto forma dodania zásielky trvá 3 -5 pracovných dní, bez  akýchkoľvek špeciálnych príplatkov.
  2. Po dohode je možné rastliny  prepraviť aj vlastnou dopravou a takúto prepravu realizujeme prostredníctvom našich dodávok. 
    Stanovená tarifná cena za km je 0,55 € bez DPH.
  3. Zákazník si však môže zabezpečiť aj vlastnú prepravu, prípadne si tovar prevezme a prepraví sám.

Cena dopravy rastlín prostredníctvom kuriérskej spoločnosti  a  :
Cena dopravy vždy závisí od hmotnosti prepravovaných rastlín. Hmotnosť každej rastliny a teda aj výšku dopravného uvidíte prehľadne počas tvorby Vašej objednávky. Vzhľadom na to,že úzko spolupracujeme s prepravnou spoločnosťou TOPTRANS, dokážeme expresne prepraviť aj ťažké a mohutné rastliny, za bezkonkurenčne nízke ceny v rámci celej Slovenskej a Českej republiky!

                                                 

Prepravu zásielok nerastlinných druhov tovaru (LED grow žiarovky, LED pásiky, LED trubice a pod.) realizujeme prostredníctvom kuriérskej spoločnosti . Vaša zásielka bude expresne doručená v pracovné dni do 48 hodín od jej odoslania priamo na Vašu adresu. Pri preberaní tovaru od kuriéra si zásielku dôkladne skontrolujte! Poškodené zásielky dokážeme s dopravcom vyreklamovať maximálne do 7 dní od ich prevzatia v prípade, že k poškodeniu zásielky došlo počas prepravy.


 
Cena dopravy nerastlinného (balíkového) tovaru prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS:
  • Platba na dobierku pri prevzatí: 4,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 48 hodín od jej odoslania)
  • Kuriér  - platba bankovým prevodom vopred: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 48 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)
  • Kuriér  - platba kartou online: 3,90€ s DPH, (doručenie objednávky do 48 hodín od prijatia platby a odoslania objednávky)