Výzva na predloženie cenovej ponuky na dodanie tovaru - „Dobudovaniezázemia obchodnej spoločnosti MK TECH TRADE, s.r.o. za účelom podporyzamestnanosti a tvorby pracovných miest v oblasti krajinnej architektúry –modulové kontajnery“
V našej škôlke azáhradnom centre sa zaoberáme pestovaním a predajom okrasných drevín,ihličnanov, ovocných stromov, kríkov, kvetov, trvaliek, letničiek, nádhernýchmrazuvzdorných paliem, citrusov, subtropických ovocných stromov a mnohýchiných rastlín, ktoré pútajú pozornosť každého návštevníka nášho záhradníctva.

Pestujeme rastliny, ktoré svojou kvalitoua odolnosťou uspokojujú potreby našich zákazníkov. V našej škôlkeceloročne pestujeme kvalitný materiál, ktorýje dokonale prispôsobený prenaše klimatické podmienky. Klientmi našej škôlky sú maloobchodnýzákazníci ale aj veľkoobchodný odberatelia, realizátori záhrad či záhradnécentrá.Máme pre Vás pripravenúširokú ponuku rastlín, ktoré len tak niekde nenájdete.
Vyberte si z nášho sortimentu to pravépre Vašu záhradu. Náš tím Vám ochotne a s radosťou pomôže s výberom, poradí spestovaním a samozrejme s výsadbou.Každoročnousúčasťou nášho záhradného centra je nesmierne obľúbený samozber jahôd. Navyhradenej ploche pestujeme vyše 25 000  jahodníkov tých najkvalitnejšíchodrôd, ktoré pre Vás produkujú chutné, zdravé a predovšetkým domáce plody bezakejkoľvek chémie či postrekov.Tešíme sa na Vás.
Vybudovanie veľkého záhradného centra nazelenej "lúke", teda skôr na lese


 

Takto to všetko začalo...

     


Takmer 20 rokov zanedbaný a bujne zarastený pozemok bol pre nás tounajväčšou skúškou. Po ťažkom odstránení lesa a vysokej lúky sa vykonalrozbor kvality pôdy. 


     


Orná pôdadosahovala po rozbore veľmi dobré výsledky a tak mohlo začať budovanie políčkapre pestovanie a samozber jahôd, následné sadenie skorých, stredne skorých aneskorých odrôd jahodníkov. 


     


Naraz bolovysadených až 12 000 sadeničiek jahôd vysokej kvality. 


        


     


Hneď po prvej zime nám pole s jahôdkami prinieslo takúto bohatú úroduplnú chutných, voňavých a predovšetkým kvalitných domácich plodov.


     


Po roku drinyzačínajú mať prvé rastlinky svoje miesto. Postupne sme našu predajňu zaplnilimnožstvom krásnych ihličnanov, okrasných drevín, stromov, kvetov, paliem činezvyčajných exotických rastlín, ktoré pútajú oči okoloidúcich.


     


     


    


...až do krásneho finále :-)