Výzva na predloženie cenovej ponuky na dodanie tovaru - „Dobudovanie zázemia obchodnej spoločnosti MK TECH TRADE, s.r.o. za účelom podpory zamestnanosti a tvorby pracovných miest v oblasti krajinnej architektúry –modulové kontajnery“
V našej škôlke a záhradnom centre sa zaoberáme pestovaním a predajom okrasných drevín, ihličnanov, ovocných stromov, kríkov, kvetov, trvaliek, letničiek, nádherných mrazuvzdorných paliem, citrusov, subtropických ovocných stromov a mnohých iných rastlín, ktoré pútajú pozornosť každého návštevníka nášho záhradníctva.

Pestujeme rastliny, ktoré svojou kvalitou a odolnosťou uspokojujú potreby našich zákazníkov. V našej škôlke celoročne pestujeme kvalitný materiál, ktorý je dokonale prispôsobený pre naše klimatické podmienky. Klientmi našej škôlky sú maloobchodný zákazníci ale aj veľkoobchodný odberatelia, realizátori záhrad či záhradné centrá.Máme pre Vás pripravenú širokú ponuku rastlín, ktoré len tak niekde nenájdete.
Vyberte si z nášho sortimentu to pravé pre Vašu záhradu. Náš tím Vám ochotne a s radosťou pomôže s výberom, poradí s pestovaním a samozrejme s výsadbou.Každoročnou súčasťou nášho záhradného centra je nesmierne obľúbený samozber jahôd. Na vyhradenej ploche pestujeme vyše 25 000  jahodníkov tých najkvalitnejších odrôd, ktoré pre Vás produkujú chutné, zdravé a predovšetkým domáce plody bez akejkoľvek chémie či postrekov.Tešíme sa na Vás.
Vybudovanie veľkého záhradného centra na zelenej "lúke", teda skôr na lese


 

Takto to všetko začalo...

     


Takmer 20 rokov zanedbaný a bujne zarastený pozemok bol pre nás tou najväčšou skúškou. Po ťažkom odstránení lesa a vysokej lúky sa vykonal rozbor kvality pôdy. 


     


Orná pôda dosahovala po rozbore veľmi dobré výsledky a tak mohlo začať budovanie políčka pre pestovanie a samozber jahôd, následné sadenie skorých, stredne skorých a neskorých odrôd jahodníkov. 


     


Naraz bolo vysadených až 12 000 sadeničiek jahôd vysokej kvality. 


        


     


Hneď po prvej zime nám pole s jahôdkami prinieslo takúto bohatú úrodu plnú chutných, voňavých a predovšetkým kvalitných domácich plodov.


     


Po roku driny začínajú mať prvé rastlinky svoje miesto. Postupne sme našu predajňu zaplnili množstvom krásnych ihličnanov, okrasných drevín, stromov, kvetov, paliem či nezvyčajných exotických rastlín, ktoré pútajú oči okoloidúcich.


     


     


    


...až do krásneho finále :-)

Kategórie
Špeciálna ponuka