20 W - PROFI LED GROW žiarovka pre všetky rastliny 20W, E27, High-power+ ružová

Výrobca: HIBRIGHT
Kód produktu: 375
Interné skladové číslo: 000371
Dostupnosť:
Vypredané

Prepravnou spoločnosťou: do 3 - 5 pracovných dní
Osobný odber: Ihneď
41,90 € / 1 060,17 Kč
Bez DPH: 34,92 € / 883,48 Kč
Skladom
Vypredané
Doručíme do
Nedostupné
Osobný odber
Nedostupné

Množstvo

Doručenie do 3 až 5 pracovných dní
Śiroký sortiment rastlín skladom
Odborné poradenstvo
Vlastná produkcia rastlín
Garantujeme doručenie nepoškodenej rastliny
Vernostný program

Charakteristika:

Prinášame Vám novú, osvedčenú a predovšetkým veľmi úspornú LED technológiu pestovania rastlín! Veľké množstvo rastlín vyžaduje dostatok svetla počas celého roka. Preto sa svietidlá pre rast rastlín stali neoddeliteľnou súčasťou veľkého množstva pestovateľov a záhradkárov. Prostredníctvom tejto technológie už možno rastliny pestovať v tmavých a uzavretých priestoroch ako sú pivnice, garáže, haly a pod. Praktická PROFI LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín s výkonnými LED čipmi HIGH-power+ je dokonalým riešením pri podpore rastu rastliniek v interiéri, v skleníkoch, fóliovníkoch a na všetkých miestach, kde je intenzita denného svetla nízka či nedostačujúca. Skoré jarné či zimné prisviecovanie pomôže majiteľom skleníkov naštartovať a prebudiť ich rastliny omnoho skôr, čím sa zvýši a urýchli aj produkcia. Háklivejšie listnaté rastliny si takto dokážu udržať listy počas celej zimy, farba listov ostáva sýto zelená a netrpia nedostatkom svetla. Na rozdiel od klasických a neúsporných žiariviek, táto LED žiarovka pre pestovanie a rast rastlín obsahuje špeciálne červené a modré čipy, ktorých rozloženie je v dostačujúcom pomere, ktorý vytvára plné spektrum svetla. Červené diódy podporujú kvitnutie a modré diódy rast. Tieto LED čipy pomáhajú optimalizovať rast rastlín, podporujú ich zdravie, celkovú vitalitu a tak napomáhajú celému procesu fotosyntézy. Ďalšou výhodou LED žiarovky je jej pevné a kvalitné telo v hliníkovom prevedení, ktoré je odolné voči poveternostným vplyvom a tak nehrozí žiadne rozbitie, poškodenie či možné zranenie. Anti-abrazívny hliníkový povrch zabezpečuje spoľahlivé chladenie LED diód, čo predlžuje ich životnosť a plnú svietivosť. LED čipy sú kryté čírim sklom, ktoré ich chráni pred možnou vlhkosťou, prachom a akýmkoľvek možným poškodením.

LED žiarovky pre rast a pestovanie rastlín nevyžarujú žiadne škodlivé UV a infračervené žiarenie. Uhol svietenia je bodový a teda optimálnych 60°. Keďže ide o pestovanie pri použití LED technológii, Vaše náklady na elektrickú energiu sa znížia na minimum. Zapojenie a inštalácia LED žiarovky pre rastliny je veľmi jednoduchá a rýchla.

Technické parametre:

Druh: bodová LED žiarovka pre rast a pestovanie rastlín v hliníkovom prevedení

Technológia: LED GROW osvetlenie

Výkon žiarovky: 20W

Materiál: hliník s kvalitným anti-abrazívnym povrchom

Farba svetla: ružová

Uhol svietenia: 60°

Priemerný tok svetla: 1800-1980 lumenov

Typ LED čipov: HIGH-POWER+ PROFI LED

Počet LED čipov: 120 (78x červené čipy pre rast, 24x modré čipy pre kvitnutie, 6x infračervené čipy, 6x UV čipy, 6x biele čipy)

Priemer LED žiarovky: 12,2cm

Rozmery: D122*H135 mm

Pätica/závit: hrubý závit E27

Ochrana IP: IP44

Napájanie: AC90-220V

Stmievateľná: NIE

Životnosť: do 50 000 hodín

Výrobca: HIBRIGHT-GROW

OSVETLENÁ PLOCHA PRI UMIESTNENÍ LED GROW ŽIAROVKY:

Vo výške 70 až 150 cm nad pestovanou rastlinou je osvetlená plocha +- 4m2

PREČÍTAJTE SI:

Aké sú rozdiely medzi triedami LED grow žiaroviek BASIC a PROFI?